رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

۵۸۸۷ فرصت شغلی برای بانوان اردبیلی ایجاد شد - خبر

 

 

۵۸۸۷ فرصت شغلی برای بانوان اردبیلی ایجاد شد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: هدفگذاری برای ایجاد ۲۰ هزار شغل در استان تحقق یافته و در این زمینه درصدد تحقق اشتغال ۵ هزار و ۸۸۷ نفر از بانوان استان بودیم.

۵۸۸۷ فرصت شغلی برای بانوان اردبیلی ایجاد شد
فریبا محمدلو بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح دومین کارگاه آموزشی کارآفرینی بانوان اردبیل اظهار داشت: فرهنگ‌سازی در امر توسعه کارآفرینی و ایده‌پردازی اولویت اساسی است و درصدد هستیم با توسعه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی به اهداف خود در ایجاد فضای کسب و کار برای بانوان جامه عمل بپوشانیم.
 
وی بیان کرد: هدفگذاری برای ایجاد 20 هزار شغل در استان تحقق یافته و در این زمینه درصدد تحقق اشتغال پنج هزار و 887 نفر از بانوان استان بودیم که این امر تحقق یافته و خوشبختانه این مسئله نقش اساسی در توسعه فضاهای کسب و کار در استان دارد که این مسئله برای ما حائز اهمیت است.
 
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: استارتاپ حوزه فرش با مشارکت مسئولان و دستگاه‌های اجرایی برگزار شد و درصدد هستیم فعالیت‌های اقتصادی و داوطلبان اشتغال را توسعه بخشیده و نتایج ارزشمند در حوزه اشتغال بانوان و کمک به رونق تولید و فضای کسب و کار را فراهم کنیم.
 
محمدلو تصریح کرد: توسعه کارآفرینی بانوان استان به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و در این زمینه درصدد هستیم تا به اهداف خود در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه برطرف کنیم.