حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

۵۴ واحد صنعتی و تولیدی اردبیل زیرنظر زنان فعالیت می‌‌کند - خبر

 

 

۵۴ واحد صنعتی و تولیدی اردبیل زیرنظر زنان فعالیت می‌‌کند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر ۵۴ واحد صنعتی و تولیدی اردبیل زیرنظر زنان فعالیت می‌کنند و ۵۴ صندوق خرد روستایی و عشایر در قالب تسهیلات خدمات مناسبی را به زنان روستایی ارائه می‌دهند.

۵۴ واحد صنعتی و تولیدی اردبیل زیرنظر زنان فعالیت می‌‌کند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فریبا محمدلو گفت: حمایت از بانوان اردبیلی برای رسیدن به یک مرحله قابل قبول در هر حوزه‌ای بی‌شک فرصتی مناسب برای آنان است که باید این فرصت را در اختیار این قشر از جامعه قرار دهیم چرا که بانوان نیز به اندازه آقایان در این زمینه سهیم هستند.

وی با اشاره به این که خوشبختانه عمده فعالیت‌های بانوان نتیجه‌بخش و مثمرثمر است بیان کرد: با تلاش‌های انجام یافته و فرصت‌های ایجاد شده در صنوف و اتحادیه‌ها توانسته‌ایم تاکنون شاهد درخشش بانوان استان در عرصه‌های مختلف باشیم که این موضوع برای ما یک افتخار است و انتظار می‌رود با همکاری و تعامل مسئولان و دستگاه‌های مربوطه این فعالیت‌ها همچنان ادامه یابد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر 54 واحد صنعتی و تولیدی اردبیل زیرنظر زنان فعالیت می‌کنند و 54 صندوق خرد روستایی و عشایر در قالب تسهیلات خدمات مناسبی را به زنان روستایی ارائه می‌دهند که هم‌اکنون در قالب اشتغال فراگیر 15 میلیارد ریال  تسهیلات دریافت کرده‌اند.