جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

۵۱۲ باشگاه ورزشی خصوصی در اردبیل فعالیت می کنند - خبر

 

 

۵۱۲ باشگاه ورزشی خصوصی در اردبیل فعالیت می کنند

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از فعالیت ۵۱۲ باشگاه ورزشی خصوصی در استان اردبیل خبر داد.

۵۱۲ باشگاه ورزشی خصوصی در اردبیل فعالیت می کنند

سجاد انوشیروانی بیان کرد: در استان اردبیل ۵۱۲ باشگاه ورزشی خصوصی فعالیت می‌کنند که بیشتر این باشگاه‌ها در اماکن استیجاری مشغول فعالیت بوده و در مدت تعطیلی ناچار به پرداخت اجاره بهای مکان‌ها و سالن‌های در اختیار خود بوده‌اند.

وی افزود: پرداخت تسهیلات ۱۶۰ میلیون ریالی و ثبت‌نام صاحبان باشگاه‌های خصوصی برای برخورداری از این وام بخشی از اقدامات صورت گرفته از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرر و زیان وارده به صاحبان باشگاه‌های ورزشی، برای جبران بخشی از این زیان وام و تسهیلات بانکی به آنها پرداخت می‌شود.

انوشیروانی با اشاره به اینکه اغلب اماکن بخش خصوصی استیجاری بوده و متصدیان آنها نیاز به کمک و مساعدت مالی دارند، اظهار کرد: در ادامه روند حمایت مالی از خسارت دیدگان در نظر داریم طی تفاهمنامه‌ای با صندوق قرض‌الحسنه رسالت استان اردبیل تسهیلات مالی در اختیار آنها قرار دهیم.

وی افزود: در عین حال اداره کل ورزش و جوانان نسبت به معافیت سه ماه حق اجاره سالن‌های دولتی اقدام کرده و از مستأجران خود اجاره این مدت تعطیلی اجباری از کرونا را دریافت نخواهد کرد.