رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

۵۰ هزار نفر در فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان خلخال مشارکت کردند - خبر

 

 

۵۰ هزار نفر در فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان خلخال مشارکت کردند

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خلخال گفت: از سال ۷۲ تاکنون بیش از ۵۰ هزار کودک و نوجوان خلخالی بصورت مستمر و یا موردی در فعالیت‌های مختلف این کانون مشاکت کردند.

۵۰ هزار نفر در فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان خلخال مشارکت کردند

زهرا محیطی  از افزایش اعضای فعال کانون در سال جاری در مقایسه با سال گذشته خبر داد و افزود: تعداد اعضای فعال در سال گذشته ۲ هزار و ۷۰۰ نفر بود که این میزان با ۷۰۰ نفر افزایش به سه هزار و ۴۰۰ نفر در سال جاری رسیده است.

وی اظهارداشت: خدمات مختلف ارائه شده به اعضای فعال و یا مراجعان موردی در چند  رشته مهارتی ،آموزشی ،فرهنگی ،هنری ،علمی ،ادبی و اسلامی بوده که در دوره‌های یک تا ۶ ماهه صورت گرفته است.

وی به کسب رتبه نخست استانی کودکان و مربیان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خلخال در جشنواره قصه‌گویی امسال استان اردبیل اشاره کرد و گفت: اعضای کانون خلخال همچنین موفق به کسب عنوان برگزیده منطقه‌ای برای راه‌یابی به جشنواره کشوری قصه‌گویی شدند.

او با بیان اینکه مقدمات راه‌اندازی کتابخانه سیار خودرویی کانون خلخال برای ارائه خدمات کتاب در مناطق روستایی شهرستان فراهم شده، افزود: راه‌اندازی کانون زبان‌های خارجی از جمله خواسته‌های اعضای کانون می‌باشد.