جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

۵۰ میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد - خبر

 

 

۵۰ میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: ۵۰ میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد و این هزینه‌ها صرف توسعه، تجهیز و احداث مدارس خواهد شد.

۵۰ میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دولت لطفی بعد از ظهر امروز در دیدار با مسئولان در ارتباط با برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در استان اردبیل اظهار داشت: 50 میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد و این هزینه‌ها صرف توسعه، تجهیز و احداث مدارس خواهد شد.
 
وی بیان کرد: در سال‌های اخیر اعتبارات ملی در حوزه مدرسه‌سازی افزایش سه برابری خواهد داشت و 16 میلیارد تومان به 50 میلیارد تومان رسیده است که این نشان از ترویج قابل قبول فرهنگ مدرسه‌سازی در استان است که در تلاش هستیم این مهم را در استان نهادینه‌سازی کنیم.
 
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از بهره‌برداری از 10 پروژه آموزشی جدید در استان خبر داد و گفت: با جذب 100 درصدی منابع این پروژ‌ه‌ها در موعد مقرر با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش به بهره‌برداری می‌رسد و اعتبار مصوب برای این پروژه 10 میلیارد تومان مصوب شده است.
 
لطفی تصریح کرد: اتمام نمازخانه‌‌ها تا پایان امسال در دستور کار قرار گرفته است و برای 45 نمازخانه نیمه تمام مدارس نیز 40 میلیارد ریال اعتبار دریافت کردیم و هم‌اکنون مجهزسازی مدارس استان و مشارکت خیران در این زمینه برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و مشارکتی در دستور کار قرار گرفته است.