سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

۵۰۰۰ میلیارد ریال به آب شرب روستایی و عشایری استان اردبیل اختصاص می‌یابد - خبر

 

 

۵۰۰۰ میلیارد ریال به آب شرب روستایی و عشایری استان اردبیل اختصاص می‌یابد

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: ۵ هزار میلیارد ریال به آب شرب روستایی و عشایری استان اردبیل اختصاص می‌یابد که ده برابر سال گذشته افزایش یافته است.

۵۰۰۰ میلیارد ریال به آب شرب روستایی و عشایری استان اردبیل اختصاص می‌یابد
صدیف بدری گفت: رفع و رجوع مشکلات حوزه آب و فاضلاب استان دارای امر حائز اهمیت است و در این زمینه 5 هزار میلیارد ریال به آب شرب روستایی و عشایری استان اردبیل اختصاص می‌یابد که ده برابر سال گذشته افزایش یافته است.
 
وی با اشاره به این که یک هزار و 500 میلیارد ریال نیز از محل ردیف‌های ملی صندوق توسعه ملی اختصاص می‌یابد افزود: 600 میلیارد ریال اعتبار برای تامین آب شرب عنبران و نمین و 200 میلیارد ریال از این اعتبار در سال آینده از محل اعتبارات ملی تخصیص می‌یابد.
 
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی از ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی نیز خبر داد و تصریح کرد: دستگاه خدمات‌رسانی زائران اربعین حسینی در این زمینه آمادگی کامل دارد و هیچ مشکل خاصی در این زمینه نداریم که درصدد هستیم با ارائه خدمات مطلوب به زائران به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.
 
بدری تصریح کرد: استقبال بالای زائران اربعین حسینی با هدف خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان به عنوان اولویت اساسی در دستور کار قرار گرفته و درصدد هستیم با هماهنگی‌های به عمل آمده مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کرده و در امر ارائه خدمات به زائران اقدامات اساسی انجام دهیم.
 
وی اظهار کرد: همه امکانات برای خدمت رسانی به زائران حسینی فراهم است و هیچ مشکلی در این زمینه باقی نمانده است که امیدواریم بتوانیم در این زمینه بدون هیچ مشکلی راهپیمایی اربعین حسینی را به صورت باشکوه و منظم برگزار کنیم و مشکلی از این بابت باقی نماند.