رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

۵۰۰۰ فرصت شغلی جدید در استان اردبیل ایجاد می‌شود - خبر

 

 

۵۰۰۰ فرصت شغلی جدید در استان اردبیل ایجاد می‌شود

سرپرست سازمان صنعت، معدن تجارت استان اردبیل از بهره برداری از تعدادی صنایع بزرگ در اردبیل خبر داد و گفت: بیش از پنج هزار نفر اشتغال جدید از محل تسهیلات رونق تولید در استان ایجاد می‌شود.

۵۰۰۰ فرصت شغلی جدید در استان اردبیل ایجاد می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رامین صادقی ظهر امروز در جلسه بررسی تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت اردبیل اظهار داشت: با ابلاغ تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه سال97 که در اوایل اسفندماه امسال ابلاغ شد تابه حال مبلغ یک هزار و 500 میلیارد تومان تقاضا از طریق واحدهای صنعتی استان ارائه شده که چنین رقم بالایی نشان از افزایش حجم فعالیت صنعتی استان اعم از طرح‌های احداثی، بازسازی و نوسازی و سرمایه در گردش است.
 
وی با اشاره به اینکه در ابلاغ اولیه اعتبار استان در بخش صنعت 223 میلیارد تومان بوده است، گفت: با پیگیری ویژه استاندار اردبیل از سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ 471 میلیارد تومان به سهم تسهیلات بخش صنعت استان اضافه شده است.
 
سرپرست سازمان صنعت، معدن تجارت استان اردبیل بیان کرد: با برگزاری جلسات ستاد تسهیل و تلاش‌های این سازمان، تا به حال 751 میلیارد تومان در کارگروه مربوطه مصوب و به بانک‌ها ارسال شده که عملکرد بی سابقه در تامین مالی بخش صنعت استان مصوب می‌شود.