رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

۴ پروژه عمرانی جمعیت هلال احمر به مناسبت دهه فجر در اردبیل افتتاح می شود - خبر

 

 

۴ پروژه عمرانی جمعیت هلال احمر به مناسبت دهه فجر در اردبیل افتتاح می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۴ پروژه عمرانی جمعیت هلال احمر در اردبیل افتتاح می شود.

۴ پروژه عمرانی جمعیت هلال احمر به مناسبت دهه فجر در اردبیل افتتاح می شود

رامین معبودی امروز در دیدار با فرماندار شهرستان نیر اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴ پروژه عمرانی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اعتبار ۲۷میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها شامل مجتمع آموزشی اردوگاه شهدای امدادگر نیر، انبار امدادی شهرستان کوثر، ساختمان آموزشی و امدادی شهرستان گرمی و مرکز جامع درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر می‌باشد، گفت: افتتاح این پروژه‌ها موجب ارتقای کیفی و کمی خدمات جمعیت هلال احمر می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: هر چقدر امکانات سخت افزاری و تجهیزات جمعیت هلال احمر بیشتر باشد به آن اندازه سطح خدمات و سرعت عمل امداد و نجات بیشتر می‌شود.
معبودی با اشاره به حادثه خیر بودن استان اردبیل و ضرورت آموزش همگانی افزود: جمعیت هلال احمر استان اردبیل آمادگی لازم برای برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف در تمام ادارات، ارگان ها، سازمان‌ها و موسسات را دارد.
فرماندار شهرستان نیر هم در این دیدار گفت: مجموعه فرمانداری در هر کجا که لازم باشد، با تمام توان در کنار جمعیت هلال احمر است.
ابراهیم امامی افزود: برنامه ریزی منسجم، مدون و هدفمند برای جلب میزان اعتماد مردم برای مشارکت در کار‌ها در جمعیت هلال احمر لازم است.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های داوطلبانه، رکن اساسی و مهم در هلال احمر است افزود: به حضور افرادی که به صورت داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی به دیگران احسان و نیکی می‌کنند، باید افتخار کرد و قدردان آن‌ها بود.
به گزارش خبرگزاری فارس فرماندار شهرستان نیر با اشاره به اینکه نباید جمعیت هلال احمر با مشکل خاصی روبرو باشد، ادامه داد: این جمعیت به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند و چشم امید هموطنان هستند