رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

۴ هزار واحد جدید در استان اردبیل احداث می‌شود - خبر

 

 

۴ هزار واحد جدید در استان اردبیل احداث می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۴ هزار واحد جدید در استان اردبیل احداث می‌شود.

۴ هزار واحد جدید در استان اردبیل احداث می‌شود

محبوب حیدری گفت: سهمیه استان اردبیل 41 هزار و 150 واحد مسکن بود که از این تعداد 40 هزار و 230 واحد به اتمام رسیده و تحویل مردم شده است.

وی با بیان اینکه 524 واحد مسکن مهر در اردبیل دچار مشکلاتی بود، افزود: 3 سال اختلاف با پیمانکار به درازا کشید و در نهایت با خلع ید وی پیمانکار جدید مشغول به کار شد که باز به دلیل افزایش قیمت‌ها پیمانکار دوم نیز کناره‌گیری کرد. در نهایت با برگزاری مجدد مناقصه 192 واحد به اتمام رسید و مابقی نیز 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 

مدیرکل راه و شهرسازی استان اضافه کرد: 500 واحد مسکن مهر در پارس آباد نیز رو به اتمام است و عملیات محوطه سازی خاتمه یافته است. از سویی پیمانکار متعهد به نصب آسانسور است که درنهایت با نصب آن تا عید سال 99 می‌توانیم این پروژه را تحویل دهیم.

حیدری با تاکید به اینکه گره کور مسکن مهر اردبیل در مسکن‌های تعاونی است، ادامه داد: امیدواریم مشکل حقوقی مسکن‌های تعاونی نیز حل و فصل شود و تا پایان سال جاری و عید سال 99 پرونده مسکن مهر را ببندیم.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب بنیاد مسکن استان در مسکن مهر افزود: راه و شهرسازی نیز به تعهدات خود عمل کرده و امید می‌رود مسکن مهر تا پایان سال به اتمام برسد.