جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

۴۳۰ واحد صنفی متخلف در استان اردبیل پلمب شد - خبر

 

 

۴۳۰ واحد صنفی متخلف در استان اردبیل پلمب شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در راستای مقابله و کنترل شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ۴۳۰ واحد صنفی متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شد.

۴۳۰ واحد صنفی متخلف در استان اردبیل پلمب شد

بابک نخستین اظهار داشت: کنترل و مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری بدون مشارکت همگانی انجام پذیر نیست و در این راستا باید میزان مشارکت مردم بالا رود.

وی با تاکید بر شعار در خانه بمانیم، افزود: این بیماری ویروسی در سریع‌ترین زمان و با آسان‌ترین روش انتقال می‌یابد بنابراین یکی از اساسی‌ترین و بهترین راه‌های پیشگیری از گسترش زنجیره شیوع کرونا ایجاد قرنطینه خانگی است.

نخستین از تشدید اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در سطح استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: در راستای مقابله و کنترل شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا 430 واحد صنفی متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شد.
 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل بیان کرد: طبق دستورالعمل کشوری مبنی بر تعطیلی اماکن پرتجمع و پرتردد واحدهای صنفی تمامی عرضه‌کنندگان قلیان، چایخانه‌ها، سفره‌خانه‌ها و... تعطیل شده است.

وی اظهار کرد: از مردم شریف مناطق مختلف استان اردبیل خواهشمندیم ضمن عمل به تمامی موارد بهداشتی خودکنترلی را نیز در اولویت خود قرار دهند و همچنین مردم سطح استان اردبیل در جهت حفظ سلامتی خود در سامانه‌ای که برای خودارزیابی وضعیت سلامتی تعیین شده است ثبت نام کنند.