جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

۴۲۹ هزار تردد در محورهای استان اردبیل ثبت شد - خبر

 

 

۴۲۹ هزار تردد در محورهای استان اردبیل ثبت شد

مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان گفت: آمار تردد استان از ۲۳ اسفند ماه تا ۳ فروردین ماه امسال در مجموع تردد ورودی و خروجی ۴۲۹ هزار و ۲۶۰ وسیله نقلیه با ۱۴.۱ درصد رشد بوده است.

۴۲۹ هزار تردد در محورهای استان اردبیل ثبت شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی رحمتی گفت: بیشترین تردد در محورهای مواصلاتی استان مربوط به محور اردبیل ـ آستارا بوده و آمار تردد استان از مورخ 23 اسفند ماه تا 3 فروردین ماه امسال در مجموع تردد ورودی و خروجی 429 هزار و 260 وسیله نقلیه با 14.1 درصد رشد بوده است.
 
وی افزود: طبق آمار به دست آمده ورود به استان با 237 هزار و 790 وسیله نقلیه با 14.7 درصد رشد و خروج از استان 191 هزار و 470 وسیله با 13.4 درصد رشد است و پرترددترین محور نیز محور اردبیل - آستارا با 152 هزار و 432 تردد است.
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: بیشترین تردد در روز اول فروردین‌ماه با 55 هزار و 294 مورد به ثبت رسیده بود و بعد از محور اردبیل- آستارا بیشترین تردد  به ترتیب مربوط به محور اردبیل ـ سرچم و اردبیل ـ سراب است.
 
رحمتی بیان کرد: خوشبختانه تلاش نیروهای راهداری در ارائه خدمات‌ به مسافران و میهمانان فرهنگی شایسته تقدیر است و امیدواریم شاهد جلب رضایت و خوشنودی مسافران و میهمانان نوروزی در این ایام مبارک باشیم.