جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

۴۱ واحد تولیدی راکد شهرک‌های صنعتی استان اردبیل راه‌اندازی شد - خبر

 

 

۴۱ واحد تولیدی راکد شهرک‌های صنعتی استان اردبیل راه‌اندازی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از برنامه های این شرکت برای تعیین تکلیف و فعال‌سازی واحدهای راکد و غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی‌ صنعتی استان خبر داد و گفت: ۴۱ واحد غیرفعال در این شهرک‌ها راه‌اندازی شده است.

۴۱ واحد تولیدی راکد شهرک‌های صنعتی استان اردبیل راه‌اندازی شد

محمد اهلی افزود: با اقدامات انجام شده در سال ۹۸ و بازگشت این واحدهای صنعتی راکد به چرخه تولید برای تعداد ۶۰۹ نفر اشتغال مجدد ایجاد شد.

وی از جمله اقدامات انجام شده برای باز فعال‌سازی واحدهای صنعتی راکد را تشکیل کلینیک کسب و کار و گروه های آمارگیر در سطح شهرک‌های صنعتی استان برشمرد و گفت: با تشکیل کلینیک کسب و کار که سال گذشته برای اولین بار در شهرکهای صنعتی استان اتفاق افتاد بیش از ۱۰۰ واحد صنعتی مورد عارضه یابی قرار گرفت و  مشخص شد در حدود ۳۰ درصد از طرح ها و واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان غیرفعال و راکد می باشند.

وی اضافه کرد:تلاش برای حل مشکلات در حوزه اشتغال و صنعت و احیای واحدهای صنعتی راکد از مهمترین اهداف این شرکت در سال رونق تولید بود و این برنامه‌ها در سال جهش تولید نیز با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تلاش تمامی مسئولان استانی برای برطرف کردن موانع تولید و رفع مشکلات واحدهای صنعتی خبر داد و گفت: برنامه‌های حمایتی مختلفی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که به دنبال اجرای طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی و تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان هستند انجام می گیرد که با اقدامات صورت گرفته میزان سرمایه گذاری‌ها در سطح استان افزایش یافته است.