جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

۴۱ هزار واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

۴۱ هزار واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرمسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل از بهره‌برداری از ۴۱ هزار و ۳۷۸ واحد مسکن مهر در اردبیل خبر داد و گفت: ۸۱۲ واحد نیز در حال حاضر باقی‌مانده است.

۴۱ هزار واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شهرام باباخانی گفت: پروژه مسکن مهر به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم استان مطرح است که تکمیل این پروژه با جدیت مبنای کار قرار گرفته است که تلاش بر این است هر چه سریع‌تر پرونده مسکن مهر هر چه سریع‌تر بسته شود.
 
مدیرمسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل از بهره‌برداری از 41 هزار و 378 واحد مسکن مهر در اردبیل خبر داد و گفت: 812 واحد نیز در حال حاضر باقی‌مانده است و در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت این تعداد به اتمام رسیده و مشکلاتی که برخی از واحدهای باقی‌مانده نداشتن متقاضی است.
 
باباخانی تصریح کرد: 528 واحد هنوز به مرحله تکمیل نرسیده و مشکلات اصلی در این زمینه عدم همکاری مناسب پیمانکاران بود که به همین منظور هم‌اکنون همکاری با پیمانکاران جدید برای سال آینده در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم تا نیمه دوم سال آینده این پروژه‌ها را تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.
 
وی بیان کرد: مساکن مهر استان مشکل زیرساختی ندارند و در عمده پروژه‌های تکمیل یافته زیباسازی و محوطه‌سازی انجام یافته و پروژه‌ها با نظارت شهرداری تحویل داده شده‌اند که در این زمینه نیز برای انجام این اقدام برای مابقی پروژه‌ها برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.
 
مدیرمسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل توضیح داد: خوشبختانه در مسکن مهر با مسایل زیرساختی مشکلی وجود نداشته است. در اغلب پروژه‌هایی که تحویل داده شده‌اند، محوطه‌سازی و زیباسازی صورت گرفته و از منظر نگهداری و نظافت به شهرداری تحویل داده شده‌اند.