سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

۳ زمین چمن مصنوعی ویژه کارگران در اردبیل ساخته می‌شود - خبر

 

 

۳ زمین چمن مصنوعی ویژه کارگران در اردبیل ساخته می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در حال حاضر سه زمین چمن مصنوعی ویژه کارگران در اردبیل ساخته می‌شود.

۳ زمین چمن مصنوعی ویژه کارگران در اردبیل ساخته می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، قاسم رحیمی بعد از ظهر امروز در بازدید از زمین چمن مصنوعی کارگران اردبیل اظهار اشت: در حال حاضر سه زمین چمن مصنوعی در شهرستان های، اردبیل، پارس آباد و بیله سوار در حال اجرا است و فرایند ساخت زمین چمن مصنوعی طی امسال با اعتباری در حدود 7 میلیارد و 500 میلیون ریال ادامه دارد.
 
وی گفت: این زمین‌های چمن مصنوعی طبق استانداردهای فیفا و جمعا در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متر در حال اجرا است و مجموعه‌های زمین چمن مصنوعی با پیشرفت 60 درصدی، هم اکنون با سرعت خوبی در حال اجراست و امسال شاهد بهره‌برداری از آن برای استفاده جامعه کارگری استان خواهیم بود.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: مجموعه ورزشی کارگران اردبیل یکی از مجموعه‌های کم نظیر ورزشی در سطح کشور خواهد بود و می‌توانیم مسابقات مهم کشوری و حتی بین المللی را در آن میزبانی کنیم که بی‌شک این موضوع در توسعه ورزشی استان نقش مهمی ایفا می‌کند.
 
رحیمی بیان کرد: اهمیت به اجرای برنامه‌های مختلف برای کارگران اولویت اساسی اداره کل تعاون استان است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های منسجمی داشته‌ایم تا بتوانیم خروجی‌های مناسبی را به دست آورده و با رفع دغدغه‌ها و مطالبات کارگران به وظایف خود در راستای خدمات‌رسانی به این قشر زحمتکش گام اساسی برداریم.
 
وی اظهار کرد: امیدواریم مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در راستای تحقق اهداف مورد نظر برای خدمات‌رسانی مطلوب به کارگران با ما نهایت همکاری و مشارکت را داشته باشند تا بتوانیم از این طریق به شکل شایسته و قابل قبول عمل کرده و مطالبات کارگران را برطرف کنیم چرا که این موضوع برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اولویت اساسی است.