جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

۳۹ واحد تولیدی راکد بخش کشاورزی اردبیل فعال شد‌ - خبر

 

 

۳۹ واحد تولیدی راکد بخش کشاورزی اردبیل فعال شد‌

فرماندار اردبیل گفت: ۳۹ واحد تولیدی راکد بخش کشاورزی اردبیل فعال شد و با راه‌اندازی این واحدها برای ۱۱۴ نفر فرصت شغلی ایجاد شد.

۳۹ واحد تولیدی راکد بخش کشاورزی اردبیل فعال شد‌

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جواد زنجانی در جلیسه راهبردی اقتصاد مقاومتی در اردبیل اظهار داشت: 39 واحد تولیدی راکد بخش کشاورزی شهرستان اردبیل فعال شد و با راه‌اندازی این واحدهای تولیدی برای 114 نفر اشتغال‌زایی شده است.

وی با بیان این که بخش کشاورزی اردبیل ظرفیت‌های بالایی دارد افزود: باید با برنامه‌ریزی مناسب از این بخش برای توسعه اقتصاد و اشتغال منطقه استفاده مناسبی شود.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر پرونده توسعه آبیاری نوین شهرستان اردبیل در مساحد 317 هکتار در حال اجرا و تکمیل است و مطالعه شبکه آبیاری روستاهای کلخوران، تازه کند شریف‌آباد و آقچه کند با 3 هزار و 500 متر اجرا می‌شود.

زنجانی تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در منطقه را جزو اولویت‌های مهم برشمرد و افزود: انتظار می‌رود متولیان مربوطه به تعهدات خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عمل کنند و در قالب اجرای طرح برش شهرستانی روش‌های خود را ارائه دهند.

وی از راه‌اندازی بازارچه صنایع دستی در شهرستان اردبیل خبر داد و بیان کرد: این امر یک موضوع و یک طرح بسیار خوب بوده که نقش اساسی برای معرفی ظرفیت‌های صنایع دستی اردبیل به دنبال خواهد داشت.