جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

۳۷ واحد صنفی متخلف در شهر اردبیل پلمب شد - خبر

 

 

۳۷ واحد صنفی متخلف در شهر اردبیل پلمب شد

فرماندار اردبیل گفت: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی شهر اردبیل ۳۷ واحد صنفی به دلیل عدم تمکین به اجرای طرح، پلمب شد.

۳۷ واحد صنفی متخلف در شهر اردبیل پلمب شد
مسعود امامی یگانه روز پنجشنبه در جلسه کمیته پایش و نظارت قرارگاه عملیاتی مبارزه با بیماری کرونا شهرستان اردبیل افزود: همکاری اکثر اصناف، بازاریان، کسبه و اقشار مختلف مردم در اجرای طرح جدید محدودیت‌های کرونایی بسیار خوب بوده و قابل قدردانی است.
 
وی اضافه کرد: ۱۵۰ اکیپ نظارتی و بازرسی در شهر اردبیل فعال هستند و  در مدت اجرای طرح در این شهر  پنج هزار و ۲۰۸مورد بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته است.
 
فرماندار اردبیل اضافه کرد: در این مدت یک هزار و ۳۸۴ مورد تذکر و۵۷۳ مورد اخطار به اصنافی که به اجرای طرح تمکین نکرده ارائه شده و همچنین ۳۷ واحد به دلیل عدم تمکین به اجرای طرح پلمب شدند.
 
او  اردبیل با اشاره به اعمال قانون برای ۱۷۴ راننده خودرو برون شهری و ۱۵۶ مورد راننده درون شهری در قالب محدویت‌های کرونایی افزود: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم در شهر اردبیل بالای ۹۰ درصد بوده است.
 
امامی یگانه از اجرای طرح شهید سلیمانی با همکاری سپاه، بسیج، مرکز بهداشت شهرستان و سایر دستگاه‌های متولی در شهر اردبیل برای شناسایی افراد مبتلا، قرنطینه و رصد بیماران در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: این طرح به صورت محله محور و خانه به خانه انجام می‌شود.
 
وی بیان کرد: در طرح شهید سلیمانی ۲ نقاهتگاه در شهرستان اردبیل در حال راه‌اندازی است.
 
ای گفت: در کنار اجرای طرح‌ها و محدویت‌های کرونایی قطع زنجیره ویروس کرونا نیازمند رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط تک تک مردم است.