جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

۳۷ واحد صنفی متخلف در شهر اردبیل پلمب شد - خبر

 

 

۳۷ واحد صنفی متخلف در شهر اردبیل پلمب شد

فرماندار اردبیل گفت: در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی شهر اردبیل ۳۷ واحد صنفی به دلیل عدم تمکین به اجرای طرح پلمب شدند.

۳۷ واحد صنفی متخلف در شهر اردبیل پلمب شد

مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل در جلسه کمیته پایش و نظارت قرارگاه عملیاتی مبارزه با بیماری کرونا شهرستان اردبیل گفت: همکاری اکثر اصناف، بازاریان، کسبه و اقشار مختلف مردم در اجرای طرح جدید محدودیت‌های کرونایی شهر اردبیل بسیار خوب بوده و قابل قدردانی است.

او افزود: ۱۵۰ اکیب نظارتی و بازرسی در شهر اردبیل فعال هستند که در مدت ۴ روز اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در شهر اردبیل ۵ هزار و ۲۰۸ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی صورت گرفته است.

فرماندار اردبیل گفت: در چهار روز اجرای طرح محدویت‌های کرونایی شهر اردبیل یک هزار و ۳۸۴ مورد تذکر و۵۷۳ مورد اخطار به اصنافی که به اجرای طرح تمکین نکرده ارائه شده و همچنین ۳۷ واحد به دلیل عدم تمکین به اجرای طرح پلمب شدند.

امامی یگانه از اعمال قانون برای ۱۷۴ راننده خودرو برون شهری و ۱۵۶ مورد راننده درون شهری در قالب محدویت‌های کرونایی طی ۴ روز اجرای طرح خبر داد و افزود: رعایت دستور العمل‌های بهداشتی توسط مردم در شهر اردبیل بالای ۹۰ درصد بوده است.

او از اجرای طرح شهید سلیمانی با همکاری سپاه و بسیج و مرکز بهداشت شهرستان و سایر دستگاه‌های متولی در شهر اردبیل برای شناسایی افراد مبتلا، قرنطینه و رصد بیماران در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: این طرح به صورت محله محور و خانه به خانه انجام می‌شود.