جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

۳۷۴ مدرسه مشارکتی در استان اردبیل احداث شد - خبر

 

 

۳۷۴ مدرسه مشارکتی در استان اردبیل احداث شد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت:‌ تاکنون در سطح استان اردبیل بیش از ۳۷۴ مدرسه با یک هزار و ۴۹۹ کلاس درس به صورت مردمی و مشارکتی احداث شده است.

۳۷۴ مدرسه مشارکتی در استان اردبیل احداث شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرماندار شهرستان اردبیل اظهار داشت: خیرین با اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه خود زمینه‌ساز اشاعه و ترویج فرهنگ خیرخواهی در جامعه خواهند بود و زمینه برای ترویج چنین فعالیت‌هایی را فراهم می‌کنند.
 
جواد زنجانی احداث مدارس مشارکتی با نام خیرین را زمینه‌ساز ایجاد انگیزه برای حضور بیشتر افراد خیرخواه در امور مدرسه‌سازی دانست و گفت: باید نام این خیرین به عنوان انسان‌های وارسته همیشه در خاطرها ماندگار باشد تا این امر زمینه‌ساز اقدامات و فعالیت‌های خیرخواهانه در سطح استان شود.
 
وی خیرین را کمک‌حال دولت در توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی دانست و بیان کرد: تلاش و مشارکت خیرین در توسعه فضاهای آموزشی زمینه را برای کاهش مشکلات در این حوزه فراهم اورده است.
 
فرماندار شهرستان اردبیل تصریح کرد: خیرین نقش اساسی در احداث فضاهای آموزشی دارند و ما قدردان این افراد نیک‌اندیش و بزرگوار هستیم و در قالب برگزاری برنامه‌ها و جشنواره‌های خیرین مدرسه‌ساز تلاش می‌کنیم از این افراد تجلیل کنیم.