سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

۳۶ کاروان سلامت به مناطق محروم اردبیل اعزام شد - خبر

 

 

۳۶ کاروان سلامت به مناطق محروم اردبیل اعزام شد

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اعزام ۳۶ کاروان سلامت به مناطق روستایی و محروم استان اردبیل در سال گذشته خبر داد.

۳۶ کاروان سلامت به مناطق محروم اردبیل اعزام شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عزت‌اله ضربی صبح امروز در جلسه بررسی فعالیت‌های امور داوطلبان هلال احمر در اردبیل اظهار داشت: سال گذشته 36 کاروان سلامت به مناطق محروم وروستایی استان اعزام شده که در این کاروان‌ها هفت هزار و 205 نفر توسط 43 پزشک عمومی و 11 پزشک متخصص معاینه شده‌اند.
 
وی بیان کرد: در طرح همای رحمت یک هزار و 820 سبد غذایی توزیع شده است و در این طرح 62 سفره افطاری هم در نقاط مختلف استان پهن شده و 9 هزار و 345 نفر از آن بهره‌مند شده‌اند و سه مورد هم مراسم گلریزان در طول سال 97 در شهرستان‌های پارس آباد و نمین اجرا شده که طی آن بیش از 75 میلیون ریال کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده است.
 
ضربی با بیان اینکه کاروان ویژه سلامت به سیستان و بلوچستان اعزام شده بود، افزود: در این کاروان 22 نفر به این منطقه اعزام شده بودند که 12 نفر آنها پزشک و تیم درمان بوده و به هزار 903 نفر خدمات مختلفی ارائه کرده بودند.
 
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل تصریح کرد: در طول سال گذشته 26 مورد طرح نیابت برای دیدار و تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران و سالمندان در مناسبت‌های مختلف برای 3 هزار و 578 نفر اجرا شده است.