سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

۳۳۰ نفر ازدانش آموزان شهرستان پارس آباد عازم راهیان نور شمال غرب شدند - خبر

 

 

۳۳۰ نفر ازدانش آموزان شهرستان پارس آباد عازم راهیان نور شمال غرب شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس‌آباد از اعزام ۳۳۰ نفر از دانش‌آموزان دختر به راهیان نور شمال غرب خبر داد.

۳۳۰ نفر ازدانش آموزان شهرستان پارس آباد عازم راهیان نور شمال غرب شدند

حسن نوری اظهار کرد: ۳۳۰ نفر از دانش‌آموزان دختر شهرستان پارس‌آباد در قالب ۷ دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند. 

وی بیان کرد: دانش‌آموزان شهرستان پارس‌آباد در مدت دو روز از یادمان‌های شهیدان باکری، بروجردی، شهدای گمنام تمرجین و بلندی‌های حاج عمران دیدن نموده و از  برنامه‌های فرهنگی، معرفتی و نمایش میدانی علمداران ولایت استفاده می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: راهیان نور فناوری استفاده از گنجینه دفاع مقدس است که این عملیات بزرگ فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل آینده‌ساز کشور با رشادت‌ها و جوانمردی‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس در مناطق عملیاتی شمال غرب برگزار می‌شود.

نوری با بیان اینکه اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی شمال غرب در شهرستان تداوم دارد، گفت: این عملیات  فرهنگی با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج سپاه پارس‌آباد و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در حال برگزاری است. 

وی تصریح کرد: در هر اتوبوس راوی دوران دفاع مقدس و روحانی جهت بازگویی رشادت‌ها و جوانمردی‌های شهدای دوران دفاع مقدس و پاسخگویی به شبهات و سوالات شرعی دانش‌آموزان اعزامی در نظر گرفته شده است.