رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

۳۳۰۰ نفر از موزه‌های اردبیل بازدید کردند - خبر

 

 

۳۳۰۰ نفر از موزه‌های اردبیل بازدید کردند

مسئول موزه‌‌های استان اردبیل گفت: از آغاز طرح نوروزی تاکنون بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ نفر از موزه های استان اردبیل بازدید کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش قابل توجهی داشته است.

۳۳۰۰ نفر از موزه‌های اردبیل بازدید کردند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فردین عینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: به دلیل استقبال کم نظیر مسافران نوروزی ساعت کار موزه ها دو ساعت افزایش یافته است.
 
وی تصریح کرد: ساعت فعالیت موزه ها از 9 صبح تا 19 عصر بود که هم اکنون از ساعت 8 صبح تا 20 شب فعالیت خواهد کرد.
 
مسئول موزه‌‌های استان اردبیل تصریح کرد: امسال با تغییر محتوایی در موزه ها، آثاری از کاوش‌های قلعه آلاجوق، چالادیم شال، یل سویی، پیرازمیان، بوینی یوغون و گیلوان به نمایش گذاشته شد.
 
عینی بیان کرد: از آغاز طرح نوروزی تاکنون بیش از 3 هزار و 300 نفر از موزه های استان اردبیل بازدید کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش قابل توجهی داشته است.
 
وی بیان کرد: باید در راستای معرفی آثار تاریخی استان که معرف پیشینه و تمدن تاریخی استان است برنامه‌های خوبی داشته باشیم تا در این ایام شاهد افزایش تعداد گردشگران باشیم.
 
مسئول موزه‌‌های استان اردبیل تصریح کرد: در این زمینه نیازمند همکاری مسئولان مربوطه هستیم تا بتوانیم با اجرای برنامه‌های مختلف با محوریت‌های مشخص در این زمینه به شکل منسجم و هدفمند عمل کنیم.