جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

۳۰ درصد تولیدات واحدهای مرغداری اردبیل در بازار بورس عرضه می‌شود - خبر

 

 

۳۰ درصد تولیدات واحدهای مرغداری اردبیل در بازار بورس عرضه می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت:بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با اتحادیه مرغداران مقرر شده تا ۳۰ درصد از تولیدات واحدهای تولید مرغ مادر گوشتی در بازار بورس عرضه شود.

۳۰ درصد تولیدات واحدهای مرغداری اردبیل در بازار بورس عرضه می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهمن حسین‌زاده گفت: حمایت از واحدهای تولید مرغ مادر گوشتی از اولویت‌های اساسی در راستای حمایت از تولیدکنندگان  محسوب می‌شود و باید در این زمینه اقدامات اساسی انجام شود.
 
وی افزود: با احتساب هزینه تمام شده و برآورد کامل هزینه‌های تولیدی نباید این قشر از زحمت کشان که به طور مستقیم در عرصه اقتصاد مقاومتی دخیل هستند دچار ضرر و زیان شوند به همین دلیل بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با اتحادیه مرغداران کشور مقرر شده است تا 30 درصد از تولیدات این واحدها در بازار بورس عرضه شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل با اشاره به اینکه اساس کار و مبنای سیاست تنظیم بازار رعایت سود تولیدکنندگان و ایجاد تعادل در هزینه کردهای مصرف‌کنندگان است، گفت: اتحادیه‌ها می‌بایست  به مرغداران علم و دانش ورود به بورس و نحوه فروش محصولاتشان را بیاموزند.
 
حسین‌زاده با تاکید بر اینکه مدیریت علمی در واحدهای پرورش مرغ مادر گوشتی زمینه‌های رشد و ترقی این واحدها را فراهم می‌کند، تصریح کرد: استفاده از اطلاعات به‌روز و ورود به بورس زمینه‌ساز توسعه تولیدات و رونق بازار در این بخش می‌شود که باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.