جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

۳۰۰ دانشجوی اردبیلی برای شرکت در اربعین حسینی ثبت نام کردند‌ - خبر

 

 

۳۰۰ دانشجوی اردبیلی برای شرکت در اربعین حسینی ثبت نام کردند‌

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: ۳۰۰ دانشجوی اردبیلی برای شرکت در اربعین حسینی ثبت نام کرده‌اند که ۱۲۰ نفر از زائرین به صورت متمرکز به کشور عراق اعزام شدند.

۳۰۰ دانشجوی اردبیلی برای شرکت در اربعین حسینی ثبت نام کردند‌
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پرویز پرزور بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی قرارگاه دانشجویی اربعین حسینی در اردبیل اظهار داشت: 300 دانشجوی اردبیلی برای شرکت در اربعین حسینی ثبت نام کرده‌اند که 120 نفر از زائرین به صورت متمرکز  به کشور عراق اعزام شدند.
 
وی بیان کرد: تلاش برای فراهم‌سازی حضور جوانان در همایش عظیم اربعین حسینی به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و در این زمینه در تلاش هستیم همایش اربعین حسینی را به شکل مناسب و باشکوه برگزار کنیم و با لبیک گویی به امام حسین(ع) یاد و خاطره شهدای والامقام را گرامی بدارند.
 
 مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: بحث ایجاد تمدن اسلامی در همایش اربعین حسینی مطرح است و در این زمینه همایش اربعین حسینی با مجسم‌سازی روح وحدت اسلامی در جهان سبب پیروزی‌های پی در پی جبهه مقاومت و اقتدار ایران اسلامی می‌شود.
 
پرزور تصریح کرد: در حال حاضر با هدف توسعه اقدامات زیرساختی اربعین حسینی انتظار می‌رود مراسم اعزام دانشجویان زائر به همایش بزرگ اربعین حسینی بهتر و باشکوهتر از سال‌های گذشته برگزار شود که در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم در راستای برگزاری باشکوه برنامه‌ها انجام یافته است.
 
وی بیان کرد: برگزاری مسابقات کتابخوانی، دلنوشته و مستند سازی از جمله برنامه‌های فرهنگی است که برای زائرین  دانشجو در اربعین حسینی در نظر گرفته شده است که  امیدواریم اقدامات لازم در این زمینه می‌تواند ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.