رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

۳۰۰۰ دانشجوی اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند - خبر

 

 

۳۰۰۰ دانشجوی اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند

مسئول اردویی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در تابستان امسال ۳۰۰۰ دانشجو و بسیجی اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند.

۳۰۰۰ دانشجوی اردبیلی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار بهروز زارعی بعد از ظهر امروز در جلسه تشریح برنامه‌های اردوهای راهیان نور در اردبیل اظهار داشت: در تابستان امسال سه هزار دانشجو و بسیجی محلات از استان اردبیل به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند که در این زمینه هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.
 
وی با اشاره به این که این اردوها از پنجم مردادماه امسال آغاز می‌شود گفت: اقشار مختلف در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزم می‌شوند و بدون شک حضور در این اردوها یک گام ارزشمد در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است و در پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی موثر خواهد بود.
 
مسئول اردویی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: الگوگیری از راه و اهداف شهدای والامقام و عمل به وصایای شهدای والامقام یک اولویت مهم و اساسی در استان برای ما است که در این زمینه نقش دانشجویان و تاثیرگذاری دانشجویان حائز اهمیت است و اردوهای راهیان نور یک فرصت و بستر بسیار مناسب برای رسیدن به این مهم است.
 
زارعی تصریح کرد: داشته‌هایمان را مدیون و مرهون خون پاک شهدای والامقامی هستیم که به برکت خون پاک آنان امنیت و اقتدار کشورمان زبانزد عام و خاص است و دشمنان از دیدن این نظم و امنیت چشمشان می‌ترکد و طاقت و تحمل‌شان طاق شده است که باید این اهداف والا را با جان و دل ادامه دهیم.
 
وی بیان کرد: از برنامه‌هایی که در این اردو در نظر گرفته شده می‌توان به حضور زائران در نمایش فرهنگی و بصیرتی «علمداران ولایت»  اشاره کرد که گوشه‌ای از رشادت‌های رزمندگان به نمایش درمی‌آید و بدون شک این برنامه در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعدی می‌تواند نقش شایانی ایفا کند.