رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

۲ پرواز به مقصد اردبیل به دلیل بارش برف با تاخیر انجام می‌شود؛ هیچ یک از پروازها لغو نشد - خبر

 

 

۲ پرواز به مقصد اردبیل به دلیل بارش برف با تاخیر انجام می‌شود؛ هیچ یک از پروازها لغو نشد

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: دو پرواز ساعت ۰۹:۲۰ ایران ایر و پرواز ساعت ۱۱:۲۰ شرکت آسمان از تهران به مقصد اردبیل به دلیل بارش برف با تاخیر انجام می‌شود.

۲ پرواز به مقصد اردبیل به دلیل بارش برف با تاخیر انجام می‌شود؛ هیچ یک از پروازها لغو نشد
سید فخرالدین هاشمی گفت: دو پرواز ساعت 09:20 ایران ایر و پرواز ساعت 11:20 شرکت آسمان از تهران به مقصد اردبیل به دلیل بارش برف با تاخیر انجام می‌شود ولی خوشبختانه علی‌رغم بارش برف و کولاک هیچ یک از پروازها لغو نشد و با موفقیت انجام یافت.
 
وی با اشاره به این که بارش برف از روز گذشته آغاز شده است بیان کرد: به دلیل کولاک شدید و یخبندان قسمـت‌هایی از باند به وسیله برف اشغال شده که به همین منظور اقدام به برف‌روبی هنوز با موفقیت انجام نیافته و درصدد هستیم هر چه سریع‌تر در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهیم.
 
مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: تجهیزات برف‌‌روبی فرودگاه اردبیل شامل 4 دستگاه خودرو با تیغه های 6 متری، دو خودرو باتیغه های 3 متری، یک دستگاه تراکتور، یک دستگاه لودر، یک دستگاه مایع پاش و یک دستگاه برف خور است که انتظار داریم بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و مشکلات را به حداقل برسانیم.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هاشمی تصریح کرد: امید می‌رود با افزایش تعاملات و همکاری‌ها در راستای کاهش تاخیر پروازها به شکل مناسب عمل شود و بتوانیم در این زمینه نیز به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.