جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

۲ هزار نیرو در کشت و صنعت مغان جذب می شود - خبر

 

 

۲ هزار نیرو در کشت و صنعت مغان جذب می شود

استاندار اردبیل گفت: با واگذاری کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی بزودی این شرکت ۲ هزار نفر نیرو جذب خواهد کرد.

۲ هزار نیرو در کشت و صنعت مغان جذب می شود

به گزارش بشگاه خبرنگاران جوان اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل امروز در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران استان اردبیل افزود: با واگذاری کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی بزودی این شرکت ۲ هزار نفر جذب نیرو خواهد داشت که قطعا با پیگیری‌هایی که انجام خواهد گرفت تاکید می‌شود تا تعدادی از این نیروی‌های جدید از قشر ایثارگران شهرستان پارس آباد باشند تا شاهد کاهش نرخ بیکاری در جامعه ایثارگران باشیم.
وی با اشاره به اینکه وظیفه ما و همه‌ی دولت مردان این است تا برای پیگیری مطالبات جامعه ایثارگران تمام تلاش خود را بکار بندیم بیان کرد: در زمینه‌ی بحث اشتغال که از مطالبات اصلی خانواده شهدا و ایثارگران است و برای ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از بیکاران جامعه ایثارگران تلاش می‌کنیم تا فرصت‌های شغلی جدیدی را بویژه در بخش خصوصی ایجاد کنیم.
استاندار اردبیل اظهار داشت: جامعه ایثارگران و شهدا همیشه در صف اول دفاع بودند و هستند و اکنون نیز در هجمه‌های جنگ نرم دشمنان این ایثارگران و جانبازان هستند که با ترویج فرهنگ ایثار شهادت، نسل جوان را با رشادت‌ها و دلاور مردی‌های شهدا آشنا می‌کنند.
بهنام جو گفت: اکنون در چهل سالگی انقلاب باید بطور ویژه از رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی قدردانی کرده و بیشتر از پیش قدر این قشر از جامعه را بدانیم و به جایگاه آنان ارج نهیم.