جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

۲ سالن چندمنظوره در روستاهای نیر احداث می‌شود - خبر

 

 

۲ سالن چندمنظوره در روستاهای نیر احداث می‌شود

سرپرست فرمانداری نیر از احداث ۲ سالن چند منظوره ورزشی در روستاهای پرجمعیت این شهرستان خبر داد.

۲ سالن چندمنظوره در روستاهای نیر احداث می‌شود

شجاع اقبالی گفت: با توجه به در اختیار بودن زمین مناسب در روستاهای پرجمعیت ویرثق و قره‌شیران مقرر شده که طرح احداث ۲ سالن ورزشی چند منظوره توسط اداره کل مورد ورزش و جوانان استان اردبیل بررسی و اعتبارات لازم نیز با پیگیری نماینده مجلس تامین شود. 

وی برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت دستگاه‌های دولتی را در برنامه‌های متنوع ورزشی ضروری دانست و افزود: زیرساخت‌های ورزشی نیر بویژه در حوزه روستایی باید تقویت شود تا ورزش این شهرستان از حالت سکون خارج شود.

وی گفت: برای تکمیل پروژه خوابگاه ورزشی شهید صوابی نیر ۲ میلیارد ریال از محل اعتبار شهرستانی و سه میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اختصاص داده شد.

اقبالی با اشاره به حضور تیم‌های لیگ برتری و دسته یک کشور در نیر بر لزوم تکمیل خوابگاه ورزشی با تخصیص ۳۰ میلیارد ریال تاکید کرد و اظهارداشت: این شهرستان از قابلیت‌های زیادی در حوزه ورزش برخوردار بوده و تقویت زیرساخت‌های ورزشی آن جزو برنامه‌های دولت است.

او با تاکید بر لزوم پیگیری ویژه جهت تعمیر و تجهیز سالن ورزشی حجاب این شهرستان، تصریح کرد: پیگیری لازم در خصوص تعویض کف‌پوش سالن ورزشی حجاب انجام شده و برای رفع مشکلات سیستم گرمایشی و روشنایی تخصیص اعتبار خواهد شد.

فرماندار نیر افزود: در برخی ازوستاهای کم‌جمعیت این شهرستان نیز بزودی چهار خانه ورزشی احداث و تجهیر می‌شود.