جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

۲۹۲۰ میلیارد ریال پروژه سرمایه‌گذاری در اردبیل افتتاح می‌شود - خبر

 

 

۲۹۲۰ میلیارد ریال پروژه سرمایه‌گذاری در اردبیل افتتاح می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: همزمان با آغاز هفته دولت ۲۹۲۰ میلیارد ریال پروژه سرمایه‌گذاری در اردبیل افتتاح می‌شود.

۲۹۲۰ میلیارد ریال پروژه سرمایه‌گذاری در اردبیل افتتاح می‌شود

ارژنگ عزیزی ظهر امروز در جلسه ارائه برنامه‌های هفته دولت در اردبیل اظهار داشت: همزمان با آغاز هفته دولت دو هزار و 920 میلیارد ریال پروژه سرمایه‌گذاری در اردبیل افتتاح می‌شود که در این زمینه تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته است.

 
وی با اشاره به این که امسال 74 پروژه‌ در محورهای صنعت، گردشگری و کشاورزی به بهره‌برداری می‌رسد که امیدواریم با همکاری بخش خصوصی در این زمینه به تمامی اهداف خود دست یابیم که این مسئله نیازمند مشارکت بانکهای عامل و دستگاه‌های دولتی است.
 
عزیزی تصریح کرد: با اتمام این پروژه‌ها اشتغال‌زایی برای 754 نفر در استان محقق می‌شود و این اقدام در توسعه اشتغال استان که یکی از اهداف مهم است با گشایش اقتصادی طرح‌ها فراهم خواهد شد که امیدواریم برنامه‌ها با همکاری مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط طبق اولویت‌بندی تکمیل شود.
 
وی اظهار کرد: آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقتصادی با جدیت در سطح استان اجرا می‌شود که از آغاز هفته دولت اجرای این طرح‌ها به شکل جدی‌تر ادامه می‌یابد و در این زمینه درصدد هستیم به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.