جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

۲۹۱ نفر حادثه دیده فروردین امسال در استان امدادرسانی شدند - خبر

 

 

۲۹۱ نفر حادثه دیده فروردین امسال در استان امدادرسانی شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در فروردین ماه امسال به ۲۹۱ نفر از حادثه دیدگان در حوادث مختلف در سطح استان اردبیل امدادرسانی شده است.

۲۹۱ نفر حادثه دیده فروردین امسال در استان امدادرسانی شدند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهرام غیبی گفت: در فروردین ماه امسال به 291 نفر از حادثه دیدگان در حوادث مختلف در سطح استان اردبیل امدادرسانی شده است که بیشتر این افراد یعنی 175 نفر در حوادث جاده‌ای دچار حادثه شده بودند.
 
وی افزود: از افرادی که در حوادث مختلف امدادرسانی شدند 80 نفر در طوفان، 15 نفر در کوهستان، 10 نفر خدمات حضوری و 10 نفر در خدمات مناسبتی و یک نفر صنعتی و کارگاهی بودند که دچار حادثه‌دیدگی شده بودند و عملیات امداد و نجات برای این افراد انجام شده است.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به تعداد حادثه و خدمات ارائه شده تصریح کرد: در این مدت به 53 مورد حادثه خدمات ارائه شده است که 40 حادثه جاده‌ای، یک حادثه طوفان، 2 حادثه کوهستان، 8 مورد حضوری، یک مورد مناسبتی و یک حادثه صنعتی و کارگاهی بوده است.
 
غیبی با اشاره به اینکه در این حوادث در فروردین‌ماه 142 نفر مصدوم شده بودند، گفت:127 نفر در حوادث جاده‌ای، یک نفر در کوهستان، 9 نفر در خدمات حضوری و پنج نفر در خدمات مناسبتی مصدوم شده بودند که از این تعداد 51 نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مراکز درمانی منتقل، 15 نفر به صورت سرپایی درمان و 80 نفر هم اسکان داده شده‌اند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به امکانات به کار گرفته شده برای امدادرسانی به این افراد بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل با به کارگیری 85 تیم عملیاتی، 245 نفر نجاتگر داوطلب و پرسنل، 59 دستگاه آمبولانس، 31 دستگاه خودروی نجات و یک دستگاه بالگرد هوایی به امدادرسانی هموطنان در فروردین ماه پرداخت.