جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

۲۸۲ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

۲۸۲ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اردبیل اجرا می‌شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۸۲ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اردبیل آغاز شده و بیش از ۸۰ درصد آن به اتمام رسیده است.

۲۸۲ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اردبیل اجرا می‌شود
سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد بعد از ظهر امروز در نشست با سرگروه جهادی اردبیل اظهار داشت:  از ابتدای امسال تاکنون 282 پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اردبیل آغاز شده و بیش از 80 درصد آن به اتمام رسیده است.
 
وی با اشاره به این که در حال حاضر 17 گروه جهادی به مناطق سیل‌زده معمولان اعزام شده‌اند بیان کرد: سپاه همیشه در کنار مردم محروم و نیازمند جامعه است و هیچ گاه مردم را در برهه‌های سخت تنها نمی‌گذارد که این موضوع برای ما حائز اهمیت بوده و در صدد هستیم با این اقدام هسته‌های محرومیت‌زدایی را توسعه بخشیم.
 
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یکی دیگر از برنامه‌هایی که این مجموعه به دنبال دارد ترویج ازدواج آسان است که با هدف حمایت از تولیدات داخلی اجرا می‌شود و به همبن منظور ثبت نام طرح جهیزیه آسمانی با هدف کمک به نیازمندان در حال اجراست و مرحله ثبت نام تا پایان آذر ماه ادامه دارد.
 
پیرجاهد بیان کرد: برنامه‌های سپاه استان در حال توسعه و گسترش است و بسیج و سپاه همیشه در عرصه‌های مختلف کشور پیشگام عمل کرده و تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا در حد امکان مشکلات معیشتی و دغدغه‌های زندگی مردم را برطرف کرده و از میان بردارد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی تصریح کرد: کمک‌رسانی جامعه پزشکی سپاه در مناطق محروم و حاشیه‌نشین استان نیز در دستور کار قرار گرفته و خوشبختانه تاکنون خروجی‌های ارزشمند و مهمی را در راستای ارائه خدمات رایگان به مردم به دست آورده‌ایم و امیدواریم بتوانیم فرهنگ کمک به مردم را در سطح استان به یک امر نهادینه و فراگیر تبدیل کنیم.