رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

۲۷۵۰ مددجوی کمیته امداد در اردبیل صاحب شغل شدند - خبر

 

 

۲۷۵۰ مددجوی کمیته امداد در اردبیل صاحب شغل شدند

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۱۴۵۰ طرح اشتغال‌زایی در زمینه دامپروری در اردبیل اجرا شده و ۲۷۵۰ مددجوی کمیته امداد در اردبیل صاحب شغل شدند.

۲۷۵۰ مددجوی کمیته امداد در اردبیل صاحب شغل شدند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، منصور سیفی بعد از ظهر امروز در دیدار با مسئولان کمیته امداد اردبیل با تشریح وضعیت اشتغال این مجموعه اظهار داشت: سال گذشته با اجرای 2 هزار و 750 طرح اشتغال‌زایی و خودکفایی در استان توانسته‌ایم تا حد قابل قبولی به خودکفایی و استقلال اقتصادی در بین مددجویان دست یابیم.

وی بیان کرد: پایدارسازی و توانمندی مددجویان جزو اولویت‌های اساسی برای ما بوده و در این زمینه فراهم‌سازی مسیر توانمندسازی مددجویان مشکلات مددجویان را برطرف می‌کند که این مسئله به عنوان یک اولویت اساسی بوده و درصدد هستیم با ارائه گواهی مهارت طرح‌های اشتغال‌زایی به مهارت‌آموزان در اجرای این طرح موفق عمل کنیم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: یک هزار و 450 طرح اشتغال‌زایی در زمینه دامپروری در اردبیل اجرا شده و بیش از 53 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در سال گذشته در اختیار مددجویان قرار گرفته است که مددجویان می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

سیفی تصریح کرد: 46 میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال‌زایی توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است و همکاری‌های لازم در این زمینه انجام یافته است تا بتوانیم مددجویان مستعد اشتغال را وارد چرخه تولید کنیم که این مسئله برای ما یک اولویت اساسی و حائز اهمیت است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.