سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

۲۶ هزار فرصت شغلی در اردبیل ایجاد می‌شود - خبر

 

 

۲۶ هزار فرصت شغلی در اردبیل ایجاد می‌شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به شهرداری‌های استان اردبیل کمک شده است.

۲۶ هزار فرصت شغلی در اردبیل ایجاد می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، داود شایقی گفت: با تاکید استاندار اردبیل و نشستی که با فرمانداران و شهرداری‌ها داشتیم با توجه به اولویت زیباسازی و ارتقای خدمات شهری قرار شد به شهرداری‌ها منابعی اختصاص یابد تا در اجرای پروژه‌های مختلف شهرداری‌ها با مشکلی روبه‌رو نشوند.
 
وی از افزایش 40 درصدی اعتبارات در کمک به شهرداری‌ها برای اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و خدماتی خبر داد و افزود:  در سه ماهه نخست امسال بیش از 20 میلیارد تومان به شهرداری‌های استان اردبیل کمک شده است که این منابع به سرعت جذب و در حوزه‌های مختلف هزینه خواهد شد.
 
دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل بیان کرد: تا 31 تیرماه دستگاه‌های اجرایی فرصت جذب اعتبارات را دارند و ما با توجه به برگزاری جلسات منظم جذب سعی داریم تا روند تخصیص منابع را در دستگاه‌های مختلف رصد کنیم.
 
شایقی گفت: با بررسی دقیق عملکرد دستگاه‌ها در جذب اعتبارات ما سعی داریم در فرصت باقیمانده با جمع‌بندی شرایط استان نسبت به جابه‌جایی برخی از منابع و اعتبارات اقدام کنیم تا مشکلی به وجود نیاید.
 
وی افزود: امسال توزیع اسناد خزانه به جای پول نقد در دستگاه‌های اجرایی رعایت شده و مدیران با آشنایی کامل سعی در جذب اسناد خزانه را دارند و امیدواریم برگشتی به خزانه را از اعتبارات سال 97 شاهد نباشیم.