رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

۲۵۰ ویژه برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل اجرا می‌شود - خبر

 

 

۲۵۰ ویژه برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل اجرا می‌شود

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۲۵۰ ویژه برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل اجرا می‌شود.

۲۵۰ ویژه برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل اجرا می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا حسن‌زاده در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:با حضور اقشار مختلف مردم 250 ویژه برنامه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل اجرا می‌شود که در این زمینه سپاه استان اردبیل برنامه‌ریزی‌های اساسی دارد تا این برنامه‌ها را به بهترین شکل برگزار کند.
 
وی با اشاره به این که شفاف‌سازی و تاریخ‌سازی رویدادهای گذشته کشورمان یک اولویت اساسی است گفت: وحدت و همدلی راه رسیدن به پیروزی‌ها و موفقیت‌ها است و در این زمینه از تمام ظرفیت‌های خود برای تحقق اهداف مورد نظر استفاده می‌کنیم تا بتوانیم حماسه آزادسازی خرمشهر را بار دیگر تداعی ببخشیم.
 
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برنامه‌هایی که برای این ایام در نظر گرفته شده در طول چهار روز در استان برگزار می‌شود که از جمله برنامه‌های شاخص می‌توان به حماسه عظیم رژه نیرو‌های مسلح است که متصدی آن ارتش و سپاه است و در این زمینه نیز امسال برنامه‌ریزی‌های لازم تدارک دیده شده است.
 
حسن‌زاده تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما از برگزاری برنامه‌ها در این ایام می‌توان به ترویج و نشر فرهنگ شهدای والامقام و پاسداشت و گرامیداشت ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی اشاره کرد به طوری که باید کاری کنیم تا نسل‌های آینده به این مهم واقف باشند که اقتدار و امنیت کشورمان به این سادگی به دست نیامده است.