سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

۲۲ بهمن سند خودباوری و مقاومت ملت ایران در مقابله با استکبار - خبر

 

 

۲۲ بهمن سند خودباوری و مقاومت ملت ایران در مقابله با استکبار

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ۲۲ بهمن سند خودباوری و مقاومت ملت ایران در مقابله با استکبار جهانی و برگ زرینی در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است.

۲۲ بهمن سند خودباوری و مقاومت ملت ایران در مقابله با استکبار
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده ضمن تبریک روز ۲۲ بهمن، چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با رویکرد دینی به همگان ثابت کرد که حاکمیت بر اساس دین اسلام می‌تواند سربلندی ملت را به دنبال داشته باشد و امروز این اندیشه از سوی مردم سایر کشورهای جهان نیز دنبال می‌شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: مردم ایران با ایمان به خدا، رهبری دینی و همبستگی خود توانستند به همگان ثابت کنند که در هر زمان و مکانی در مقابل استکبار خواهند ایستاد و حتی از مظلومان جهان نیز حمایت خواهند کرد.
 
وی به دستاوردها و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی با تکیه بر تربیت‌یافتگان مکتب اسلام در اکثر ابعاد توانسته به توسعه دست یابد و به لحاظ علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی این پیشرفت و توسعه بر همگان ثابت شده است.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل با بیان اینکه یوم الله ارزشمند ۲۲ بهمن سند افتخار ملت ایران و اوج غیرتمندی آنها برای رهایی از استکبار جهانی است، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی برای ملت کشور داشت که یکی از این دستاوردها اتحاد و انسجام ملت ایران بوده که هم‌اکنون این اتحاد، کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار داده است.