جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

۲۱ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل افتتاح می‌شود - خبر

 

 

۲۱ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل افتتاح می‌شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با هفته بسیج ۲۱ پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان اردبیل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

۲۱ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل افتتاح می‌شود

سرهنگ علی پیرجاهد اظهار داشت: بسیج سازندگی همواره در راستای محرومیت‌زدایی پیشگام بوده و محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم به ویژه مردم مناطق محروم در اولویت و دستور کار بسیج سازندگی قرار گرفته است.

وی از افتتاح 21 پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل خبر داد و افزود: همزمان با هفته بسیج 21 پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف سطح استان اردبیل افتتاح و به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

پیرجاهد با بیان اینکه برنامه‌های مختلف بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج به همت بسیج سازندگی اجرا می‌شود تصریح کرد: برنامه‌های مختلف بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج به همت بسیج سازندگی اجرا می‌شود که افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، کارگاه‌های اشتغال‌زایی در راستای تحقق شعار رونق تولید و اشتغال‌زایی برای جوانان و افتتاح صندوق‌های قرض الحسنه از شاخص‌ترین این برنامه‌ها است.
 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: اعزام کاروان‌های محرومیت‌زدایی و گروه‌های جهادی به مناطق محروم در سطح استان، اجرای طرح ویزیت رایگان، برگزاری همایش بزرگ تکریم شبانان و گله‌داران عشایر مغان، اجرای طرح همگام با کشاورز، سرکشی فرماندهان نواحی سپاه شهرستان‌ها از کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی، اجرای طرح شهید رهنمون و برپایی نمایشگاه‌‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی و تکمیلی از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج سازندگی در هفته بسیج است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت‌های گروه‌های جهادی و جهادگران در استان اردبیل اظهار کرد: گروه‌های جهادی و جهادگران در سطح استان اردبیل مشارکت و همکاری‌های بسیاری از خود نشان داده‌اند و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های محرومیت‌زدایی همچنان در مناطق محروم سطح استان اردبیل ادامه دارد و با توجه به نیاز مناطق عشایری و روستایی اکثر پروژه‌های محرومیت‌زدایی در عرصه آبرسانی است.