سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

۲۰ واحد تولیدی و مدیرکنترل کیفی در اردبیل تجلیل می‌شوند - خبر

 

 

۲۰ واحد تولیدی و مدیرکنترل کیفی در اردبیل تجلیل می‌شوند

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: به مناسبت هفته استاندارد ۲۰ واحد تولیدی و مدیرکنترل کیفی در استان اردبیل تجلیل می‌شوند.

۲۰ واحد تولیدی و مدیرکنترل کیفی در اردبیل تجلیل می‌شوند
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، هاشم علایی، مدیر کل استاندارد استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت هفته استاندارد گفت: به دلیل شیوع اپیدمی کرونا، مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد به صورت حضوری برگزار نخواهد شد و از ۲۰ واحد تولیدی و مدیر کنترل کیفیت استانی که در طول سال بر اساس ضوابط تعیین شده از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، استقرار آزمایشگاه‌های مناسب، تحقیق و توسعه و بکاری گیری بهینه آن در فرآورده‌های تولیدی، دارا بودن گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت، تنوع تولید و... انتخاب شده اند که با اهداء لوح تقدیر در محل واحد تولیدی تجلیل بعمل خواهد آمد.
 
او از برگزاری دوره حضوری GMP (مقررات خوب ساخت) با محتوای ضوابط و مقررات استاندارد در فرایند تولید و کنترل کیفیت محصولات بوده، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل این اداره کل خبر داد.
 
مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: با اشاره به شعار روز جهانی استاندارد با عنوان "حفاظت از زمین با استانداردها" یادآور شد: عقد تفاهم نامه همکاری با اداره کل محیط زیست استان و همچنین پاکسازی نمادین منطقه‌ای در شهر از زباله‌ها با هدف ترویج فرهنگ جمع آوری زباله از محیط زیست در این روز انجام می‌شود.
 
علایی گفت: اعطای دو پروانه شرکت آموزشی همکار که مجوز فعالیت در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی تدوین استاندارد، سیستم‌های مدیریت کیفیت، برق و الکترونیک، میراث فرهنگی و صنایع گردشگری، فناوری نانو و صنایع شیمیایی دارند و همچنین برگزاری دوره آموزش مجازی راهکار‌های مقابله با اپیدمی کرونا برای مدیران کنترل کیفی از جمله برنامه‌های تبیین شده در این هفته می‌باشد.