سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

۲۰ هزار اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند - خبر

 

 

۲۰ هزار اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امسال ۲۰ هزار نفر از اردبیل به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.

۲۰ هزار اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ پاسدار شکر عبدی بعد از ظهر امروز در مراسم اعزام کاروان راهیان نور اردبیل اظهار داشت:  با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امسال 20 هزار نفر از اردبیل به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند که در این زمینه تمهیدات و هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.
 
وی با اشاره به اهمیت برنامه‌های دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی نیز بیان کرد: برگزاری اردوهای راهیان نور و یادواره‌های شهدا به عنوان یک لازمه اساسی و مهم در دستور کاری قرار گرفته و درصدد هستیم تا این برنامه‌ها را تا پایان سال رونق بخشیده و در امر تاثیرگذاری و تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی پیشگام باشیم.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یکی از اهداف محوری برگزاری اردوهای راهیان نور آشناسازی نسل جوان و امروزی با فرهنگ ناب دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان انقلاب اسلامی است که باید در این زمینه به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.
 
عبدی تصریح کرد: تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی یک موضوع مهم و اساسی است که در این زمینه درصدد هستیم از ظرفیت‌های راهیان نور و یادواره‌های شهدا برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیز بهره‌ ببریم و به وظایف و رسالت‌ خطیر و حساس خود عمل کنیم.
 
وی بیان کرد: ایجاد روحیه ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه دشمنان درصدد هستند این روحیه و باور را تغییر داده و منحرف کنند که باید با آگاه‌سازی و هوشیاری بتوانیم نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.