جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

۲۰۰۰ دانش‌آموز محروم اردبیلی از خدمات رفاهی برخوردار می‌شوند - خبر

 

 

۲۰۰۰ دانش‌آموز محروم اردبیلی از خدمات رفاهی برخوردار می‌شوند

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: ۲۰۰۰ دانش‌آموز اردبیلی زیرپوشش طرح رزمایش بزرگ خدمت رسانی در قالب " یک کاسب یک دانش‌آموز" قرار گرفتند.

۲۰۰۰ دانش‌آموز محروم اردبیلی از خدمات رفاهی برخوردار می‌شوند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ دوم پاسدار محمود وهاب‌زاده در رزمایش بزرگ خدمت رسانی طرح" یک کاسب یک دانش‌آموز" در اردبیل اظهار داشت: 2000 دانش‌آموز اردبیلی زیرپوشش طرح رزمایش بزرگ خدمت رسانی " یک کاسب یک دانش‌آموز" قرار گرفتند.

وی با اشاره به این که خدمات‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند و محروم مبنای کار قرار گرفته است بیان کرد: تا بازگشایی مدارس استان خدمات‌رسانی و کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت تحقق یافته است و اجرای این رزمایش به مدت 24 روز اجرا می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه مبنای کار قرار گرفته است.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: این رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج را در حد اعلی به منصه ظهور می‌گذارد و در قالب این طرح 2 هزار اقلام دانش‌آموزی در بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت و محروم استان توزیع می‌شود و اجرای این طرح 50 مدرسه منطقه محروم استان اجرا شده است.

وهاب‌زاده تصریح کرد: محرومیت‌زدایی مهم‌ترین اولویت این مجموعه است که باید در راستای کمک به دانش‌آموزان مناطق محروم برنامه‌های مناسبی تدوین شود تا بتوانیم از این طریق مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم و دانش‌آموزان را از وسایل و تجهیزات اولیه برخوردار کنیم که این مسئله حائز اهمیت است.

وی اظهار کرد: باید در راستای کمک‌رسانی به دانش‌آموزان آن گونه که شایسته است عمل کنیم چرا که دانش‌آموزان بی‌بضاعت همانند سایر دانش‌آموزان حق بهره‌مندی از حق تحصیل را دارند و باید این شرایط به طور مناسب برای آنان فراهم شود.