جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

۱۸ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل اجرایی می‌شود - خبر

 

 

۱۸ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل اجرایی می‌شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با ایام دهه فجر ۱۸ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل اجرایی می‌شود.

۱۸ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اردبیل اجرایی می‌شود

سرهنگ پاسدارعلی پیرجاهد در جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه فجر بسیج سازندگی استان اردبیل اظهار داشت: در طول دهه مبارک فجر 18 پروژه محرومیت‌زدایی از جمله پروژه‌های آبرسانی، خانه محروم، غسالخانه و کارگاه اشتغال‌زایی در سطح استان اردبیل اجرایی می‌شود.

وی با قدرانی از مشارکت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران استان بیان کرد: علاوه بر پروژه‌های محرومیت‌زدایی، دو کارگاه خیاطی به همت قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه در شهرستان‌های نیر و نمین افتتاح و تعداد 50 سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند به همت قرارگاه خاتم‌‌الانبیاء به‌زودی در استان توزیع می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل به توزیع 900 سری جهیزیه برای نوعروسان اردبیلی اشاره کرد و افزود: در طول دهه مبارک فجر 900 سری پک کامل جهیزیه آسمانی و بیش از 100 مورد پک یک یا چندکالایی در قالب طرح جهیزیه آسمانی برای نوعروسان نیازمند در استان توزیع می‌شود که کل اقلام این جهیزیه یخچال و فریزر، اجاق گاز، فرش، ماشین لباس‌شویی، پتو، سرویس قابلمه، جارو برقی، سرویس آرکوپال، اتو بخار، کتری برقی، پلوپز، ساعت و سرویس قاشق و چنگال بوده که به قیمت 4 میلیون و 500 هزار تومان به متقاضیان ارائه شده است.

پیرجاهد گفت: طرح جهیزیه آسمانی با هدف ترویج ازدواج آسان و حمایت از کالای داخلی در حال برگزاری است که  تمام کالا‌های تهیه شده در این طرح از قبیل: فرش، یخچال، اجاق گاز و سایر ملزومات خانگی کالای ایرانی بوده و تولید داخل است.

وی از با اشاره به اجرای 71 عنوان فعالیت توسط بسیج سازندگی در طول دهه مبارک فجر در نواحی استان اردبیل تصریح کرد: دیدار جهادگران با نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، اعزام مجمع جهادی استان به جشنواره ملی جهادگران، تجلیل از جهادگران اعزامی به مناطق سیل‌زده، افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی و اجرای برنامه‌های خدمت‌رسانی از جمله این فعالیت‌ها است.