سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

۱۸۰ نفر از دانش‌آموزان استان اردبیل به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند - خبر

 

 

۱۸۰ نفر از دانش‌آموزان استان اردبیل به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بیله‌سوار گفت: ۱۸۰ نفر از دانش‌آموزان مدارس سطح شهرستان بیله‌سوار مغان در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند.

۱۸۰ نفر از دانش‌آموزان استان اردبیل به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند
سرهنگ یوسف اختری گفت: 180 نفر از دانش‌آموزان مدارس سطح شهرستان بیله‌سوار مغان در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند.
 
وی افزود: این کاروان به مدت دو روز از مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور بازدید می‌کنند و در این مدت دانش‌آموزان از یادمان شهیدان باکری در ارومیه، یادمان شهید بروجردی در نقده و نیز شهدای منطقه تمرچین بازدید خواهند کرد که در این زمینه هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.
 
اختری تصریح کرد: راهیان نور عملیاتی بسیار ارزشمند و معنوی است که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل آینده‌ساز کشور و آشنایی دانش‌آموزان با ایثار و مجاهدت شهدا و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس در حال انجام است.
 
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بیله‌سوار بیان کرد: عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور دانش‌آموزی با مشارکت دو نهاد فرهنگی بسیج و آموزش و پرورش اجرایی می‌شود که در هر اتوبوس راوی دوران دفاع مقدس و روحانی جهت بازگویی رشادت‌ها و جوانمردی‌های شهدای دوران دفاع مقدس و پاسخگویی به شبهات و سوالات شرعی دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: اردوهای راهیان نور سبب زنده نگه‌داشتن تاریخ دفاع مقدس می‌شود و باید همواره تداوم داشته باشد.