سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

۱۷ هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل اختصاص یافت - خبر

 

 

۱۷ هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل اختصاص یافت

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل از طریق منابع بانکی و ۸ هزار میلیارد ریال توسط منابع ملی اختصاص یافت.

۱۷ هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل اختصاص یافت
داود شایقی ظهر امروز در جلسه‌ای با مسئولین استان اردبیل اظهار داشت:  15 هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل از طریق منابع بانکی و 8 هزار میلیارد ریال توسط منابع ملی اختصاص یافته است که جزو برنامه‌های اصلی و راهبردی محسوب می‌شود.
 
وی با اشاره به این که یک هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های توسعه‌ای استان جذب شده است بیان کرد: پیگیری مطالبات مردم استان و نیز برنامه‌ریزی در راستای تحقق شعار سال یکی از برنامه‌های اساسی برای انجام اقدامات اساسی و مربوطه است که در این زمینه درصدد هستیم از تمامی ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده شود.
 
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: تلاش‌ها و پیگیری‌های لازم در راستای ارتقای اعتبارات و نیز تسریع در اجرای آنان به عنوان یک اولویت اساسی است که در این زمینه درصدد هستیم هر چه سریع‌تر پروژه‌های نیمه‌تمام را به مرحله تکمیل برسانیم.
 
شایقی ادامه داد: در راستای جذب اعتبارات مناسب برای استان یک هزار و 70 میلیارد تومان برای راه‌آهن اردبیل محقق شده است که این میزان از سطح استانی و ملی فراتر است و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام مهم و ملی اولویت اساسی است.