جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

۱۷ روستای محروم جنوب استان اردبیل از خدمات بهداشتی برخوردار شدند - خبر

 

 

۱۷ روستای محروم جنوب استان اردبیل از خدمات بهداشتی برخوردار شدند

به همت بسیج سازندگی سپاه خلخال اهالی ۱۷ روستای محروم شهرستان خلخال در جنوب استان از خدمات بهداشتی در پیشگیری از کرونا ویروس برخوردار شدند.

۱۷ روستای محروم جنوب استان اردبیل از خدمات بهداشتی برخوردار شدند
این روزها می‌توان رد پای بسیج را در همه جا دید چه در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی و چه اقتصاد مقاومتی. ولی امروز با همت بسیج سازندگی سپاه شهرستان خلخال اهالی ۱۷ روستا از خدمات بهداشتی در مبارزه و پیشگیری از کرونا ویروس برخوردار شدند.
 
جواد نوروزی، جانشین سپاه خلخال اظهار کرد: بیش از یک هزار و ۵۰۰ ماسک در بین اهالی ۱۷ روستا توزیع و روزهای آینده گندزدایی و ضدعفونی معابر و توزیع محلول ضدعفونی در این روستاها انجام خواهد شد.
 
وی افزود: اطلاعرسانی خوبی از سوی دانشکده علوم پزشکی در روستاهای خلخال انجام شده و امسال اکثر هموطنانی که اصالتا اهل شهرستان خلخال اما ساکن دیگر شهرها هستند به این شهرستان نیامدند و این رویه خوبی است تا مبارزه با کرونا ویروس ادامه یابد.
 
جانشین سپاه خلخال گفت: الحمدالله در روستاها مردم با افزایش فرهنگ بهداشتی، خودمراقبتی را آغاز و ضمن توجه به توصیه‌های بهداشتی، همکاری لازم را با نیروهای بسیج و دولت دارند.
 
سید یاسر کسائی، مسؤول بسیج مهندسی و عمران سپاه خلخال نیز با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی و ماسک به تعداد بیش از یک هزار و ۵۰۰ عدد از تولید روزانه سه واحد تولیدی شهرستان خلخال در بین اهالی مناطق محروم اظهار داشت: مردم مطمئن باشند بسیج سازندگی و گروه جهادی شهید مهدی باکری شهرستان تا آخرین لحظه ریشه‌کنی کرونا در کنار مردم خواهند ماند.
 
وی گفت: توجه به روستاها یک وظیفه است و در کنار خدمات‌دهی به مردم شهرها ومناطق برخوردار، رسیدگی به وضعیت مناطق محروم نیز یک تکلیف برای بسیج سازندگی و سپاه است و سپاه وظیفه خود را تا آخرین لحظه به‌طور کامل و بدون کوتاهی در مبارزه و پیشگیری از کرونا ویروس انجام خواهد داد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، با اردوزنی بسیج سازندگی و گروه جهادی شهید مهدی باکری خلخال در روستاها امید برای مبارزه با کرونا ویروس در بین روستائیان دو چندان شده است.