جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

۱۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان اردبیل توزیع شد - خبر

 

 

۱۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان اردبیل توزیع شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در راستای طرح همت جوانانه – کمک مومنانه هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان استان اردبیل توزیع شده است.

۱۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان اردبیل توزیع شد

سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه در راستای طرح"همت جوانانه – کمک مومنانه" هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان استان اردبیل توزیع شده است گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل هم در راستای تحقق بخشیدن و عملیاتی کردن فرمایش‌های مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات، کمک مؤمنانه و تبدیل کردن تلخی کرونا به شیرینی برای جامعه تلاش خواهد کرد.

او با بیان اینکه مرحله سوم این طرح با توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی و ۲۰۰ غذای گرم اجرا شد گفت: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان تداوم دارد و معاونت فرهنگی و امور جوانان، هیات‌های ورزشی، سازمان‌های مردم و خیرین ورزشی و سازمان بسیج ورزشکاران در اجرای این طرح مشارکت دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در این طرح زمینه کاهش نسبی مشکلات معیشتی خانواده‌های محروم و نیازمند را فراهم می‌کنیم بیان کرد: ۳ هزار و ۷۰۰ خانوار استان اردبیل در طرح "همت جوانانه-کمک مومنانه" پوشش داده می‌شود.