جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

۱۶۰۰۰ اردبیلی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت‌نام کردند - خبر

 

 

۱۶۰۰۰ اردبیلی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت‌نام کردند

مدیرکل حج و زیارت استان اردبیل گفت: تاکنون ۱۶ هزار نفر و ۸۳۳ اردبیلی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت‌نام کردند.

۱۶۰۰۰ اردبیلی برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت‌نام کردند
ودود چمن آرا گفت: تاکنون 16 هزار و 833 نفر اردبیلی در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت می‌کنند و در حال حاضر در سامانه سماح ثبت‌نام کرده‌اندکه این اقدام از ابتدای شهریور ماه آغاز شده و تا روزهای منتهی به اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.
 
وی با اشاره به این که سامانه https://samah.haj.ir برای ثبت‌نام علاقه‌مندان در این سامانه در نظر گرفته شده است بیان کرد: مرز خسروی برای اعزام زائران در نظر گرفته شده و تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه برای برگزاری باشکوه اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.
 
مدیرکل حج و زیارت استان اردبیل گفت: از همه زائران اربعین حسینی درخواست داریم که رسید پرینت سمانه سماح را ارائه دهند و از وسایل حمل و نقل عمومی دارای مجوز برای تردد استفاده و قبل از اعزام بلیط رفت و برگشت تهیه کنند و شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر و پارس‌آباد بیشترین ثبت‌نام را در سایت سماح داشته‌اند.
 
چمن‌آرا تصریح کرد: امسال چهار موکب از استان اردبیل در نوار مرزی غرب کشور و نیز در عراق برپا می‌شود به طوری که از این تعداد سه موکب در کشور عراق و یک موکب نیز در یکی از پایانه‌های مرزی غرب کشور دایر شده و اقدام به خدمات‌رسانی و پذیرایی از زائران خواهند کرد.
 
وی بیان کرد: رنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های لازم در تمامی زمینه‌ها انجام شده تا بتوانیم با امنیت و آسایش هر چه بیشتر خدمات لازم را علاوه بر زائران بومی استان به زائران خارجی نیز ارائه دهیم.