سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

۱۴ دوره سبد حمایت غذایی بین خانوارهای نیازمند اردبیل توزیع شد - خبر

 

 

۱۴ دوره سبد حمایت غذایی بین خانوارهای نیازمند اردبیل توزیع شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در راستای رفع محرومیت ۱۴ دوره سبد حمایت غذایی بین خانوارهای نیازمند در سطح استان اردبیل توزیع شد.

۱۴ دوره سبد حمایت غذایی بین خانوارهای نیازمند اردبیل توزیع شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، قاسم رحیمی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی فعالیت‌های نیمه دوم ایناداره کل در اردبیل اظهار داشت: ارزیابی ادواری 6 ماهه دوم سال 97 در تمامی حوزه های تخصصی مدیریت روابط کار، مدیریت تعاون، مدیریت اشتغال و توسعه کارآفرینی، مدیریت امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی در نیمه نخست اسفندماه از تمامی شهرستان‌های تابعه انجام شد.
 
وی تصریح کرد: در این ارزیابی که مرحله دوم از سری ارزیابی‌های ادواری امسال بوده سعی شده است تا ضمن علمی شدن شیوه‌های بازرسی از طریق ارائه آموزش‌های لازم به اعضا و به‌روزرسانی چک لیست‌های بازرسی در تمامی حوزه‌ها از نیروهای توانمند، مجرب، جوان و خلاق استفاده شود.
 
رحیمی بیان کرد: آنچه که ارزیابی‌های امسال را با سال‌های پیش از آن متمایز ساخته است اضافه شدن مباحثی چون بررسی نحوه اجرای تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری و استقرار میز خدمت حضوری در ادارات و نمایندگی‌های شهرستان‌های تابعه به این ارزیابی‌ها بوده که بیانگر توجه ویژه و جدی این اداره کل به موضوع تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مراجعان از خدمات ارائه شده در کنار اجرای وظایف و مسئولیت‌های محول شده به کارکنان است.
 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: این ارزیابی ها از سال 89 به طور مستمر و مداوم تاکنون انجام می‌شده است و تلاش شده با شناسایی نقاط ضعف موجود نسبت به رفع آن و بهبود عملکرد واحدهای اجرایی به منظور افزایش رضایت مراجعان و خدمت به مردم ایران اسلامی اقدام شود.