سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

۱۴۰۰ گروه جهادی تخصصی امر به‌معروف در کشور فعالیت دارند - خبر

 

 

۱۴۰۰ گروه جهادی تخصصی امر به‌معروف در کشور فعالیت دارند

مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گفت: ۱۴۰۰گروه جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در کشور فعالیت دارد.

۱۴۰۰ گروه جهادی تخصصی امر به‌معروف در کشور فعالیت دارند
حجت‌الاسلام و المسلمین حامد ترکاشوند امروز در جلسه تکریم ومعارفه دبیر ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان اردبیل در جمع اعضای ستاد استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به  رویکرد جدید و پویاسازی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر  توجه بیش از پیش به این واجب الهی مغفول مانده و تبیین روش‌های جدید مورد تاکید است.
 
وی افزود:  با انتخاب روحانی مجاهد، انقلابی، بسیجی ومردمی  فعال و محبوب جوانان حسینی در استان دارالارشاد حسینی حجت الاسلام والمسلمین میر عباس زاده نقطه عطفی در راستای برنامه های ابلاغی ستاد کشور جای امیدواری دارد و درخواست همکاری از همه دستگاه های اجرایی استان درباره این واجب الهی مغفول مانده را داریم.
 
 مدیر کل امور استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور بیان کرد: 1400گروه جهادی تخصصی امربه معروف ونهی از منکر کشور تشکیل شده است که در این راستا از زحمات خدمات  سرادر بابازاده دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان اردبیل در طول تصدی تشکر می‌نماییم.
 
ترکاشوند با بیان این‌که هر زمان نامی از امر به معروف آورده می‌شود، بحث عفاف و حجاب مطرح می‌شود در صورتی که این امر حوزه‌های مختلفی دارد، افزود: اگر بتوانیم مطالبه‌گری را به درستی در جامعه تشریح و تخصصی کنیم، موج عظیم مردم به این فریضه الهی می‌پیوندند.
 
حجت‌الاسلام ترکاشوند در این نشست با قدردانی از نماینده ولی فقیه استان اردبیل  و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان، از همکاری لازم این ستاد با مرکز کشور تشکر کرد.