رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

۱۳ باشگاه ورزشی متخلف در اردبیل پلمب شد - خبر

 

 

۱۳ باشگاه ورزشی متخلف در اردبیل پلمب شد

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۱۳ باشگاه متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شد.

۱۳ باشگاه ورزشی متخلف در اردبیل پلمب شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمدرضا برادران در همایش پیشگیری از اعتیاد و آثار سوءمواد نیروزا و دوپینگ در اردبیل اظهار داشت: در 5 ماهه نخست امسال 13 باشگاه متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شد که دلیل اصلی پلمب این باشگاه‌ها تجویز مواد نیروزا و نداشتن مجوز است.
 
وی بیان کرد: در این مدت 3 باشگاه مدرسه فوتبال و 3 باشگاه بدنسازی به دلیل تخلف پلمب شدند که  مداخله در درمان، عدم رعایت موارد ایمنی، عدم رعایت بهداشت، فروش مکمل‌ها، ماشاژ درمانی غیراصولی از جمله موارد علت اخطار برای باشگاه‌های متخلف است و در این زمینه برخورد قانونی با متخلفان بدون هیچ اغماضی در دستور کار قرار دارد.
 
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: پاسخگویی به اعتماد خانواده‌ها در راستای فعالیت اقشار مختلف جامعه از جمله نوجوانان، جوانان و بانوان در باشگاه‌های ورزشی، وظیفه مسئولان اجرایی ورزش استان اردبیل است و در این راستا و در سالم سازی اماکن ورزشی، بازرسی و نظارت بی وقفه در خصوص تمام مکان‌های ورزشی خصوصی و دولتی با قوت و قدرت ادامه خواهد داشت.
 
برادران تصریح کرد: انتظار داریم خانواده‌ها و مراجعه کنندگان به باشگاه‌ها نیز در این زمینه نهایت حساسیت را داشته باشند و بدون اطلاع کافی به باشگاه‌ها مراجعه نکنند که این موضوع برای ما به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و باید مورد توجه واقع شود.