جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

۱۳۱۳ نفر از جامعه کارگری اردبیل حائز شرایط طرح ملی مسکن - خبر

 

 

۱۳۱۳ نفر از جامعه کارگری اردبیل حائز شرایط طرح ملی مسکن

یکهزار و ۳۱۳ نفر از جامعه کارگری استان اردبیل حائز شرایط طرح اقدام ملی مسکن هستند.

۱۳۱۳ نفر از جامعه کارگری اردبیل حائز شرایط طرح ملی مسکن

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی توسط بانک توسعه تعاون برای تامین مسکن کارگران و تعاونی‌هایی واجد شرایط که در طرح اقدام ملی مسکن نام‌نویسی و تکمیل وجه کرده اند با اولویت پرداخت خواهد شد.
رحیمی در گفتگو با برنامه تلویزیونی شبکه استانی افزود: بر این اساس با تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی برای احداث واحد مسکونی ویژه کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی منعقد شده از مجموع افرادی که در این استان در طرح اقدام ملی مسکن نام‌نویسی کرده‌اند یکهزار و ۳۱۳ نفر از جامعه کارگری شرایط آن‌ها برای برخورداری از مزایای این طرح احراز شده است.
وی با بیان اینکه زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی این متقاضیان تا پنجم دی ماه بوده است، گفت: با مذاکرات صورت گرفته بین ۲ وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی، این زمان برای جامعه هدف تمدید شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار کرد: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه‌های هدف مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آن‌ها کامل شده باشد.
رحیمی گفت: بانک توسعه تعاون وام ۱۰۰میلیون تومانی برای تامین مسکن در اختیار کارگران قرار می‌دهد که از بین آن‌ها کارگرانی که در طرح اقدام ملی مسکن نام‌نویسی کردند و واجد شرایط هستند در اولویت پرداخت وام قرار خواهند گرفت.