جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۲ کارخانه آردسازی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند - خبر

 

 

۱۲ کارخانه آردسازی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۱۲ کارخانه آردسازی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند که با نظارت‌های مستمر و دقیق آرد‌های باکیفیت در اختیار نانوایان قرار می‌گیرد.

۱۲ کارخانه آردسازی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رامین صادقی در بازدید از نانوایی‌های سطح استان اردبیل با اشاره به نظارت دقیق و مستمر بر روند توزیع آرد در واحد‌های نانوایی اظهار داشت: در راستای افزایش کیفیت استاندارد آرد و گندم‌های تولیدی در اردبیل از لحظه اول برداشت گندم تا دریافت آرد نانوایان تولید آرد در استان اردبیل مورد نطارت دقیق و مستمر قرار می‌گیرد.
 
وی با تاکید بر انتطار مردم از مسئولان افزود: مردم انتظار دارند مسئولان نظارت‌های خود را بیشتر و دقیق‌تر کنند تا در زمینه تولید آرد و نان تغییر و تحول اساسی انجام شود و ما نیز باتوجه به این موضوع گشت‌های خود بیشتر فعال می‌کنیم تا بتوانیم با ارائه نان‌های با کیفیت رضایت مردم را جلب کنیم.
 
صادقی از کاهش مصرف جوش شیرین در نانوایی‌های استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: باتوجه به اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به موضوع آموزش نانوایان به طور ویژه‌ای می‌پردازد مصرف جوش شیرین در نانوایی‌های شهرستان‌های استان اردبیل کاهش یافته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه 12 کارخانه آردسازی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند اظهار کرد: 12 کارخانه آردسازی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند که با نظارت‌های مستمر و دقیق آرد‌های باکیفیت در اختیار نانوایان قرار می‌گیرد.
 
وی با اشاره به ورود بخش خصوصی به حوزه نانوایی‌ها بیان کرد: در حال حاضر نان‌های تولیدی در استان اردبیل با ورود بخش خصوصی به حوزه نانوایی‌ها و نظارت‌های مستمر و دقیق کیفیت مطلوبی دارد که در مقایسه با سال‌های گذشته نان‌های بسیار باکیفیتی در سطح استان تولید می‌شود.