رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

۱۱ میلیارد تومان به پروژه‌های آبرسانی عشایر منطقه مغان تخصیص یافت - خبر

 

 

۱۱ میلیارد تومان به پروژه‌های آبرسانی عشایر منطقه مغان تخصیص یافت

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات دریافتی اداره کل امور عشایری استان اردبیل از سویی اعتبارات ملی به پروژه‌های آبرسانی عشایر منطقه مغان تخصیص یافت.

۱۱ میلیارد تومان به پروژه‌های آبرسانی عشایر منطقه مغان تخصیص یافت
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، داود شایقی از تخصیص 11 میلیارد تومان به پروژه‌های آبرسانی عشایر منطقه مغان خبر داد و اظهار داشت:  11 میلیارد تومان از محل اعتبارات دریافتی اداره کل امور عشایری استان اردبیل از سوی اعتبارات ملی به پروژه‌های آبرسانی عشایر منطقه مغان تخصیص یافت.
 
وی به هزینه پروژه‌های آبرسانی عشایر در کل کشور اشاره کرد و افزود: 227 میلیارد تومان در کل کشور به پروژه های آبرسانی هزینه می‌شود و در منطقه مغان نیز 11 میلیارد تومان به پروژه‌های آبرسانی عشایر منطقه مغان تخصیص یافته است.
 
شایقی با بیان اینکه باید اعتبارات بر اساس اولویت‌ها توزیع شود تصریح کرد:‌ در بین تمامی مناطق استان اردبیل تنها شهرستان پارس‌آباد مغان با کمبود مدارس روبه‌رو است که در این راستا قطعا اولویت اصلی ما این شهرستان خواهد بود.
 
مدیرکل سازمان برنامه بودجه استان اردبیل بودجه سالانه کشور را امسال ثابت و بدون افزایش دانست و بیان کرد: بودجه کل سالانه کشور در سال گذشته 62 هزار میلیارد تومان بود که این رقم در سال جاری نیز به همین میزان خواهد بود.
 
وی یکی از شاخص های شایسته سالاری مدیران را جذب اعتبار عنوان کرد و گفت: یکی از معیارهای ارزیابی مدیران شهرستانی و استانی توسط استاندار، اخذ اعتبارات از محل منابع ملی برای اجرای پروژه‌ها است.